Hallitus

Tomi Taipale, puheenjohtaja

Hallituksen Puheenjohtaja

Kaarjoki Oy (sekä Mecsalo Oy)

Humppilantie 12
31600 Jokioinen

Puh: 010 820 2806
GSM: 0500 838 553
tomi.taipale@kaarjoki.fi

Matti Aarnio, varapuheenjohtaja

Hallituksen Puheenjohtaja

Tilitoimisto Aarnio Oy (sekä Suomen Yrityskaupat, Perustayritys.fi, Pregame.fi)

matti.aarnio@aarnio.fi

Tommi Laaksonen, kiinteistövastaava

Toimitusjohtaja

MODUL-kanava Oy

Jaakko Heininen, varapuheenjohtaja

Toimitusjohtaja

Varsinaisbitumi Oy, Suomen Bitumitekniikka Oy
jaakko.heininen@varsinaisbitumi.fi

Jukka Teleni

Toimitusjohtaja

Baltic Divers Oy

jukka.teleni@balticdivers.fi

Mika Lappalainen, rahastonhoitaja

Toimitusjohtaja

Palidoro Oy

mika.lappalainen@palidoro.fi

Marko Vainio

Toimitusjohtaja

Pizzaline Oy

marko.vainio@pizzaline.fi

Arto Kallio

Toimitusjohtaja

City-Work Turku Oy

arto.kallio@citywork.fi

Mika Kölhi

Kauppias

Neste Hämeentie

mika.kolhi@pp.inet.fi

Sami Lehtisalo, hallituksen ulkopuolinen sihteeri

Asianajotoimisto LLV Oy

sami.lehtisalo@llv.fi

Mirja Junkola, toiminnanjohtaja

yrittäjä

mimmi@junkola.fi