Hallitus

Tomi Taipale, puheenjohtaja

Toimitusjohtaja
Mamec Oy (Kaarjoki Oy sekä Mecsalo Oy)
Kasteninkatu 1
08150 LOHJA
GSM: 0500 838 553
tomi.taipale@mamec.fi
www.mamec.fi
www.kaarjoki.fi

Urho Blom, varapuheenjohtaja

Toimitusjohtaja
Eurofacts Oy
urho.blom@eurofacts.fi
www.eurofacts.fi

Ari Viitanen, varapuheenjohtaja

Hallituksen puheenjohtaja
Carina 4
ari.viitanen@C4.fi
www.c4.fi

Matti Aarnio

Hallituksen Puheenjohtaja
Tilitoimisto Aarnio Oy (sekä Suomen Yrityskaupat, Perustayritys.fi, Pregame.fi)
matti.aarnio@aarnio.fi
www.aarnio.fi
www.yrityskaupat.net

Tommi Laaksonen

Toimitusjohtaja
MODUL-kanava Oy
tommi.laaksonen@modul-kanava.fi
www.modulkanava.fi

Arto Kallio

Liiketoimintajohtaja
Brang Oy
arto.kallio@brang.fi
www.brang.fi

Niklas Öhman

Toimitusjohtajajohtaja
Nextfour Group Oy
niklas.ohman@nextfour.com
www.nextfour.com

Risto Lehto

Toimitusjohtaja
Kosken Autokeskus Oy
ristro.lehto@koskenautokeskus.fi
www.koskenautokeskus.fi

Jari Savola

Toimitusjohtaja
Europlan Oy
jari.savola@europlan.fi
www.europlan.fi

Jaakko Virtanen, hallituksen kutsuma virkailija

Toimitusjohtaja
Virte-Metalli Oy
jaakko@virte-metalli.fi
www.virte-metalli.fi

Sami Lehtisalo, hallituksen ulkopuolinen sihteeri

Asianajaja, varatuomari, osakas
Asianajotoimisto LLV Oy
sami.lehtisalo@llv.fi